Jdi na obsah Jdi na menu

NEHTOVÁ MODELÁŽ - MANIKÚRA

20141106_105604.jpg20140313_180139.jpg

 V oblasti péče o ruce nabízíme :

- ÚPRAVA PŘÍRODNÍCH NEHTŮ GEL-LAKEM
- NEHTOVOU MODELÁŽ  za použití výhradně kvalitních
   značkových UV gelů -EXPA NAILS
- SUCHOU I MOKROU MANIKÚRU
- P-Shine
- NAIL ART - zdobení UV gelem, kamínky, třpytky,
   obrázky na nehty atd.
- ZDOBENÍ NEHTŮ NA SVATBU
- PIERCING NA NEHTY
- LAKOVÁNÍ
- MASÁŽE RUKOU
- PARAFÍNOVÉ ZÁBALY
 
Proč mít gelové nehty???
Proč volit nehtovou modeláž?
   Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž.

Gelové nehty napořád?
   Umělé nehty se musí doplňovat. Častost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláži mohou vaše nehty růst rychleji, a to z důvodu většího prokrvení nehtové ploténky před modeláží.
   Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Gely tvrdnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled - vypadají jako vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.
   Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

Co nehtíkům nevadí:
   Mytí nádobí, nápor při běžném používání rukou, zkracování pilníkem k tomu určeným, běžné mycí a čistící prostředky, mořská voda
 
Co gelové nehty nemají rády:
   Okusování a dloubání, savo, mráz (vždy jen v rukavicích), nárazy a velký tlak ( při otvírání auta, obouvání...), jakékoli pokusy o zkracování nůžkami, či jakkoli jinak než pilníkem
 

8.jpg

CND Shellac
 

10375147_779880248737898_1158611203488264102_n.jpg

Permanentní lak na nehty CND Shellac se aplikuje jako lak, ale má vlastnosti jako gel. Jednoduše se tedy nanáší, doplňuje a je šetrnější a kvalitnější než gel-lak. CND Shellac je vhodný pro posílení nehtů jako doplněk manikúry.... je možné nechat nehty i průhledné. Pouze lesklé a pevné.
 
 
 
Co je P-Shine

    Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Tím je chrání před nepříznivými vlivy. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.
 
Složení P-Shine
   Hlavními složkami P-Shine jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.
 
Ošetření Gel lakem obsahuje:
 
   Řada žen si pořizuje umělé nehty proto, že na nich vydrží lak dlouho a ruce vypadají neustále upraveně. Pokud ale chcete nechat vyniknout krásu svých přirozených nehtů a nemáte čas je neustále přelakovávat, potěší vás gel-laky. Gel lak je nóvum, za kterým se skrývá dekorativní úprava přírodních nehtů se snadnou aplikací, jednoduchým odstraňováním a několikatýdenní trvanlivost bez narušení nehtové ploténky
- zapravení nehtové kůžičky s použitím změkčovače
- úprava tvaru nehtů podle přání klientky
- nanesení přípravku pro dokonalé odmaštění
- nanesení přípravku pro dokonalé přilnutí, vytvrzení v UV lampě
- nanesení čiré podkladové báze, vytvrzení v UV lampě
- nanesení zvoleného odstínu Gelicure, vytvrzení v UV lampě
- Nanesení vrchní lesklé vrstvy, vytvrzení v UV lampě,
    odstranění přebytečné nevytvrzené vrstvy
- závěrečné ošetření rukou podle přání klientky
 
MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ!!!

 

 

Náhledy fotografií ze složky 3. Nehtová modeláž

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dhpnxr - gdjqrwmploqt

8. 5. 2022 17:00

hydroxychloronique https://keys-chloroquinehydro.com/

Petra Petrášková - Objednani gelove nehty

30. 7. 2021 20:48

Dobry vecer, nerada vyrusuji, chtela jsem se pouze informovat, zda je mozne prijit k Vam na nove gelove nehty i pres to, ze je nyni mam hodne kratke a pokud ano, zda si mohu rezervovat termin, dekuji za Vas cas a preji prijemny vecer.

hydrochlorique - erectile deficiency

18. 7. 2021 20:21

hydroxychoriquin https://plaquenilx.com/# hydroxychloride 200 mg

pharmacepticacom - CaramimiGes eeehh

4. 7. 2021 19:16

generic sildenafil in canada https://pharmaceptica.com/

pharmaceptica - CaramimiGes ceomi

21. 6. 2021 15:57

tadalafil powder suppliers https://pharmaceptica.com/

cialis 20 mg best price - hi ep ze

24. 2. 2021 11:38

cialis prescription online

AEduggedpief - Elevated Blood Pressure associated with older people

8. 10. 2018 4:23

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-vente-libre/

Aaddemsfaido - Sagacity Blood Demands Readings

28. 7. 2018 0:33

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-belgique-homme/

Trtík - Dárkový pouzak

16. 10. 2014 10:22

Dobrý den,
chtěl bych zakoupit dárkový poukaz na "NADSTANDARTNÍ PÉČE O RUCE". Bylo by možné se v sobotu stavit? Buď dopoledne nebo pak ve večerních hodinách.
603161931
jetr@centrum.cz

obchod, kron-styl - soutez

18. 1. 2012 14:53

Valentýnská fotosoutěž
Zašlete nám fotky na obchod@kron-styl.cz a zapojte se do naší facebook Valentýnské fotosoutěže o balíček valentýnského zdobení v hodnotě 500 Kč. Fotky zašlete nejpozději do 22.1.2012, následně bude spuštěno veřejné hlasování. Fotka z nejvyšším počtem "Líbí se mi" vyhrává.Kron-styl
www.kron-styl.cz